
Ціна за 1 м! Світлодіодна стрічка LEDest-Leader 14.4 w, 6000k (120шт/м, IP33, 24V, 1600 lm, SMD2835, 36м.гар)
94 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- В наявності
- Код: 239449
+380 (97) 975-19-81
Київстар- +380 (73) 133-66-25Lifecell
- +380 (99) 322-90-15Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна стрічка LEDest-Leader 14.4 w, 6000k (120шт/м, IP33, 24V, 1600 lm, SMD2835, 36м.гар)
ВАЖЛИВО!!!
Ціна товару вказана за 1 м стрічки. Продається у бобінах по 5 метрів!
Технічні характеристики
- Тип: світлодіодна стрічка
- Номінал:
- Напруга: 24 В постійного струму
- Енергоспоживання: 14.4 Вт на 1 метр
- Світловий потік: 1600 лм
- Колірна температура: 6000K
- CRI: >80
- SMD:
- тип: 2835
- щільність розміщення: 120 шт на метр
- кратність різання: 50 мм
- Клас захисту: IP33
- Особливості: Double Layer PCB
- Ширина: 10 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LEDest |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Світловий потік | 1600 лм |
| Стан | Новий |
| Кут свічення | 115 град. |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колірна температура | 6000K |
| Ширина | 0.1 мм |
| Довжина | 5000 мм |
| Ступінь захисту, IP | IP33 |
| Напруга | 24 В |
| Кількість світлодіодів | 600 шт. |
| Тип освітлення | Світлодіодна стрічка |
| CRI | Ra>80 |
| Потужність | 14.4 Вт |
| Інтервал різання | 5 см |
| Світлодіодів шт/м | 120 |
| Тип світлодіодів | SMD2835 |
| Кількість метрів в бабіні | 5 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип виробу | Світлодіодна стрічка 24 вольти |
| Кількість метрів у бабині | 5 м |
| Напруга живлення | 24 В (постійний струм) |
| Світлодіодів шт./м | 120 |
| Форма | Лінійна |
| Енергоспоживання на 1 м | 14.4 вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 94 ₴





