
Мушка і цілик 45°, DLG Tactical DLG-184, низькі, складні, на Picatinny
1 785 ₴
- В наявності
- Код: 245540
+380 (97) 975-19-81
Київстар- +380 (73) 133-66-25Lifecell
- +380 (99) 322-90-15Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мушка та цілик 45°, DLG Tactical DLG-184, низькі, складані, на Picatinny
Мушка та цілик DLG Tactical DLG-184 – комплект механічних прицільних пристосувань із виносом і кутом нахилу 45 градусів для встановлення на планки Вівер і Пікатінні.
Особливості:
- Продаються набором, але можуть використовуватися й окремо один від одного
- Кут нахилу 45° призначений для спільного використання з оптичними прицілами, які вже встановлені на зброю
- Низькопрофільна складана конструкція з мінімальною кількістю виступаючих частин
- Призначені для будь-якої зброї з планкою Picatinny Weaver
- Можна встановити на будь-які рейки 1913 MIL-STD Picatinny MIL-STD
- Дають змогу швидко та точно наводитися на ціль
- Складаються і відкидаються вгору за допомогою пружинного/шарикопідшипникового механізму
- Виготовлені з легкого та надзвичайно міцного полімеру
- Для швидкого та простого регулювання за висотою та напрямком не потрібно ніяких інструментів
Сумісність:
- Стандарти Weaver, Picatinny
Характеристики:
- Ширина: 50 мм
- Висота: 70 мм
- Довжина: 25 мм
- Маса: 45 г
- Матеріал: армований полімер
Виробництво: DLG Tactical (Туреччина)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DLG |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал | Полімер |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 45 г |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 25 мм |
| Призначення | Вігнестрельна зброя |
| Особливості | Кріплення в комплекті |
| Підсвітка прицільної марки | Немає |
| Тип | Мівчина та цілик |
| Ширина | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 785 ₴








