
Ціна за 1 м! Світлодіодна стрічка LEDest-Premier 18w 4000k (192шт/м. IP33 24V 2700 lm SMD 2835 60 міс. гарантії)
209 ₴
- В наявності
- Код: 239452
+380 (97) 975-19-81
Київстар- +380 (73) 133-66-25Lifecell
- +380 (99) 322-90-15Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна стрічка LEDest-Premier 18w 4000k (192шт/м. IP33 24V 2700 lm SMD 2835 60 міс. гарантії)
ВАЖЛИВО!!!
Ціна товару вказана за 1 м стрічки. Продається у бобінах по 5 метрів!
Технічні характеристики
- Тип: світлодіодна стрічка
- Номінал:
- Напруга: 24 В постійного струму
- Енергоспоживання: 18 Вт на 1 метр
- Світловий потік: 2700 люмен на метр
- Колірна температура: 4000K
- CRI: >85
- SMD:
- тип: Hongli 2835
- щільність розміщення: 192 шт на метр
- кратність різання: 42 мм
- Клас захисту: IP33
- Особливості: Double Layer Silver Pad
- Ширина: 10 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEDest |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Кут свічення | 115 град. |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колірна температура | 4000К |
| Напруга | 24 В |
| Потужність | 18 Вт |
| Тип лампи | Світлодіодна стрічка |
| Стан | Нове |
| Колір | Сріблястий |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 2700 лм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 5000 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| CRI | Ra>85 |
| Тип виробу | Світлодіодна стрічка 24 вольти |
| Інтервал різання | 42 см |
| Кількість метрів у бабині | 5 м |
| Кількість світлодіодів | 960 шт. |
| Напруга живлення | 24 В (постійний струм) |
| Світловий потік на 1 м | 2700 лм |
| Світлодіодів шт./м | 192 |
| Ступінь захисту, IP | IP33 |
| Тип освітлення | Світлодіодна стрічка |
| Тип світлодіодів | SMD2835 |
| Форма | Лінійна |
| Енергоспоживання на 1 м | 18 вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 209 ₴





