
Автомобільний зарядний пристрій Joyroom C-A06 (2 USB, 3.1A, Чорний)
180 ₴
135 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 9999
- +380 (73) 133-66-25Lifecell
- +380 (99) 322-90-15Vodafone
Автомобільний зарядний апристрій Hoco Z30 Easy Route має мініатюрні розміри, при наявності двох повноцінних USB-портів, і максимальній силі струму у 3.1 А. Цього значення буде цілком достатньо для швидкої і якісної зарядки смартфону або планшету.
Корпус Hoco Z30 Easy Route виготовлений із алюмінієвого сплаву. Підключається пристрій в гніздо прикурювача і працює від бортової мережі автомобіля. У плату АЗУ вбудований запобіжник, який забезпечує багаторівневий захист від перевантаження як самого адаптера, так і гаджету, який заряджається.
Автомобільний зарядний пристрій Hoco Z30 Easy Route відмінно впишеться в інтер'єр будь-якого автомобіля.
Властивості:
- Сучасний зовнішній вигляд.
- Не закриває огляд водієві.
- Легко фіксується.
- Два USB-виходу.
- Корпус із алюмінієвого сплаву.
Характеристики:
- Вхід: DC-12V-14V;
- Вихід: USB: 5V / 3.1 A Max;
- Розміри: 46*25 мм;
- Вага: 17 г;
- Колір: чорний;
- Матеріал: алюмінієвий сплав.
Зв'язок з нами:
+380979751981 +380993229015
+380731336625
+380731336625
zizicase@online.ua
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Вбудований запобіжник | Так |
| Вхідна напруга | 12 В |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Глибина | 25 мм |
| Довжина | 45 мм |
| Індикатор роботи | Ні |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Номінальна сила струму | 3.1 А |
| Підключення пристрою | 2 USB роз'єми |
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | Зарядний пристрій |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 25 мм |
- Ціна: 135 ₴



