
Зарядний пристрій Hoco C73A Glorious (2.4A, 2 USB, Білий)
110 ₴
82,50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 9911
- +380 (73) 133-66-25Lifecell
- +380 (99) 322-90-15Vodafone
Мережевий зарядний пристрій Hoco C73A Glorious — обладнано інтегральною мікросхемою й має постійний показник потужності, що забезпечує стабільне заряджання та мінімізує можливі пошкодження заряджуваних пристроїв.
Зарядний пристрій обладнаний двома USB-виходами, максимальне значення сили струму на кожному з них — 2,4 A. У пристрої реалізовано кілька рівнів захисту від високого напруги та короткого замикання.
Корпус Hoco C73A Glorious виготовлений із міцних матеріалів і має досить компактні розміри, а універсальні USB-порти сумісні з будь-яким USB-кабелем і дають змогу заряджати будь-які пристрої, що дуже зручно під час подорожей.
Hoco C73A Glorious 2.4A 2USB — мережевий зарядний пристрій, який чудово справляється зі своїми обов'язками, водночас потішить Вас своєю якістю і помірною ціною.
Властивості:
- Компактні розміри
- Гарний зовнішній вигляд.
- Класичний дизайн.
- Призначений на тривале використання.
- Два USB-виходи.
- Зносостійкість.
- Захист від перепадів напруги.
Характеристики:
- Розміри: 82 x 42 x 26 мм;
- Вага: 34 г;
- Колір: білий;
- Матеріал: пластик;
- Тип зарядного пристрою: мережеве;
- Кількість USB-портів: 2;
- Вхідна напруга: 100 - 240 В;
- Вихідна напруга: 5 В;
- Сила тока: 2,4 А.
Зв'язок з нами:
+380979751981 +380993229015
+380731336625
+380731336625
zizicase@online.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Швидка зарядка | Ні |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Вихідна потужність | 12 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 5 В |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Потужність | 12 Вт |
| Призначення | Універсальне |
| Напруга живлення | 220 В |
| Номінальна сила струму | 2.4 А |
| Сила вихідного струму | 2 - А 2.9 |
| Стан | Новий |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Полікарбонат |
- Ціна: 82,50 ₴





