
Автомобільний зарядний пристрій Hoco Z30A Easy Route (2 USB, 3.1A, Чорний)
206 ₴
154,50 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 9994
- +380 (73) 133-66-25Lifecell
- +380 (99) 322-90-15Vodafone
Автомобильний зарядний пристрій Hoco Z30A Easy Route володіє мініатюрними розмірами, при цьому, може похвалитися LED-підсвіткою та наявністю двох повноцінних USB-портів, максимальна сила струму яких становить 3.1 А. Цього значення буде цілком достатньо для швидкої і якісної зарядки смартфону або планшету.
Корпус Hoco Z30A Easy Route виготовлений із алюмінієвого сплаву. Підключається пристрій в гніздо прикурювача і працює від бортової мережі автомобіля. У плату АЗУ вбудований запобіжник, який забезпечує багаторівневий захист від перевантаження як самого адаптера, так і гаджету, який заряджається.
Автомобільний зарядний пристрій Hoco Z30A Easy Route володіє невеликими розмірами і відмінно впишеться в інтер'єр будь-якого автомобіля.
Властивості:
- Сучасний зовнішній вигляд.
- Не закриває огляд водієві.
- Легко фіксується.
- Два USB-виходу.
- LED-підсвітка.
Характеристики:
- Вхід: DC-12V-14V;
- Вихід: USB: 5V / 3.1 A;
- Розміри: 60*25 мм;
- Вага: 24 г;
- Колір: чорний;
- Матеріал: алюмінієвий сплав.
Зв'язок з нами:
+380979751981 +380993229015
+380731336625
+380731336625
zizicase@online.ua
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип пристрою | Зарядний пристрій |
| Підключення пристрою | 2 USB роз'єми |
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Hoco |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Номінальна сила струму | 3.1 А |
| Індикатор роботи | Так |
| Вбудований запобіжник | Так |
| Стан | Новий |
| Ширина | 25 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Глибина | 25 мм |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вхідна напруга | 12 В |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 154,50 ₴





