
Автомобільний зарядний пристрій Hoco Z23 Grand style (Білий)
158 ₴
118,50 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 9921
- +380 (73) 133-66-25Lifecell
- +380 (99) 322-90-15Vodafone
Автомобільний зарядний пристрій (АЗП) — це незамінний аксесуар у салоні кожного автомобіля.
Автомобільний зарядний пристрій Hoco Z23 Grand style оснащений двома USB-портами, загальна сила струму яких становить 2.4А, а максимальна потужність 12W - цього цілком достатньо для швидкої і якісної зарядки смартфону або планшету.
Корпус Hoco Z23 Grand style виготовлений з вогнетривкого полікарбонату. Підключається пристрій в гніздо прикурювача і працює від бортової мережі автомобіля. У плату АЗУ вбудований запобіжник, який забезпечує багаторівневий захист від перевантаження як самому адаптеру, так і гаджету, який заряджається.
Автомобільний зарядний пристрій Hoco Z23 Grand style не займає багато місця і відмінно впишеться в інтер'єр будь-якого автомобіля.
Властивості:
- Сучасний зовнішній вигляд.
- Не закриває огляд водієві
- Легко фіксується.
- Два USB-виходу.
- Багаторівневий захист від перевантажень.
Характеристики:
- Вхід: DC-12V-14V;
- Вихід USB: 5V / 2.4 A;
- Розміри: 80*30*30 мм;
- Вага: 21 г;
- Колір: білий;
- Матеріал: вогнестійкий полікарбонат.
Зв'язок з нами:
+380979751981 +380993229015
+380731336625
+380731336625
zizicase@online.ua
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Вбудований запобіжник | Так |
| Вхідна напруга | 12 В |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Глибина | 30 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Індикатор роботи | Ні |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Номінальна сила струму | 2.4 А |
| Підключення пристрою | 2 USB роз'єми |
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | Зарядний пристрій |
| Колір | Білий |
| Ширина | 30 мм |
- Ціна: 118,50 ₴








