
Автомобільний зарядний пристрій Hoco Z32 Speed Up QC3.0 (1 USB, 3A, Червоний)
224 ₴
168 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 9933
- +380 (73) 133-66-25Lifecell
- +380 (99) 322-90-15Vodafone
Автомобільний зарядний пристрій (АЗП) — Це незамінний аксесуар в салоні кожного автомобіля.
Автомобільний зарядний пристрій Hoco Z32 Speed Up QC3.0 має мініатюрні розміри, при цьому, може похвалитися вбудованим USB-портом з підтримкою протоколів швидкої зарядки QC3.0 / QC2.0. Максимальна потужність заряду становить 18W.
Корпус Hoco Z32 Speed Up QC3.0 виготовлений з алюмінієвого сплаву. Пристрій підключається у роз'єм прикурювача і працює від бортової мережі автомобіля. У АЗП вбудовано запобіжник, який забезпечує багаторівневий захист від перевантаження як самому адаптеру, так і ґаджету, котрий заряджається.
Автомобільний зарядний пристрій Hoco Z32 Speed Up QC3.0, завдяки своїм мінімальним розмірам, відмінно впишеться в інтер’єр будь-якого авто.
Свойства:
- Сучасний дизайн.
- Яскравий колір.
- Підтримка протоколів швидкої зарядки.
- Не зменшує огляд водію.
- Легко фіксується.
- Один USB-вихід.
- Мініатюрний розмір.
Характерики:
- Вхід: DC-12V-14V;
- Вихід: USB: 5V / 2.4A;
- Розміри: 52*23 мм;
- Вага: 17 г;
- Колір: червоний;
- Матеріал: алюмінієвий сплав.
Зв' язок з нами:
+38097975581 +380993229015
+380731336625
+380731336625
zizicase@online.ua
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Usams |
| Країна виробник | Китай |
| Вбудований запобіжник | Так |
| Вхідна напруга | 12 В |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Глибина | 23 мм |
| Довжина | 52 мм |
| Індикатор роботи | Так |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Підключення пристрою | USB роз'єм |
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | Зарядний пристрій |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 23 мм |
- Ціна: 168 ₴




