
Чохол TPU Glossy Color Full Camera для Xiaomi Redmi Note 12 5G (Бірюзовий)
120 ₴
90 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 0010
- +380 (73) 133-66-25Lifecell
- +380 (99) 322-90-15Vodafone
Чохол виготовлений з якісного термопластичного поліуретану. В міру щільний матеріал забезпечує надійний захист при падіннях, а продуманий дизайн захищає об'єктив камери. Чохол легко очищається від забруднень, надійно і міцно фіксується на смартфоні. Усі його грані прикрашені красивою золотавою окантовкою.
Функціональні клавіші закриті пилонепроникними золотавими вставками. В цьому чохлі також передбачені вирізи під всі необхідні функціональні роз'єми. Користуватися телефоном в такому бампері дуже просто і зручно.
Чохол TPU Glossy Color Full Camera — це якісний захисний аксесуар з продуманим і яскравим дизайном.
Властивості:
- Розрахований на тривале використання.
- Виключаються деформація і вицвітання.
- Не тріскається.
- Амортизація при падіннях.
- Щільно облягає корпус смартфону.
- Клавіші закриті пилонепроникними вставками.
- Якісний захист при падіннях.
- Захист об'єктиву камери.
- Яскравий дизайн.
- Присутні всі необхідні функціональні отвори.
Характеристики:
- Сумісність: Xiaomi Redmi Note 12 5G;
- Матеріал: термополіуретан;
- Поверхня: глянсова;
- Дизайн: протиударний;
- Колір: бірюзовий;
- Функція: захист від ударів при падіннях, захист клавіш від пилу, захист камери;
- Особливість: яскраві золотаві вставки, надійна фіксація, продуманий дизайн.
Зв'язок з нами:
+380979751981 +380993229015
+380731336625
+380731336625
zizicase@online.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TGR |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | ТПУ (термопластичний поліуретан) |
| Призначення | Для телефону |
| Особливості | Протиударний, Пилозахищений |
| Особливість кольору | Глянсовий |
| Сумісність з | Xiaomi |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Без застібки |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Форм-фактор | Панель (Накладка на корпус) |
| Колір | Бірюзовий |
| Модель телефону | Xiaomi Redmi Note 12 5G |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 165.88 мм |
| Глибина | 7.98 мм |
| Ширина | 76.21 мм |
- Ціна: 90 ₴


